Hotel Planinska Koca Na Gozdu

Główne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi

  • Rekreacja

  • Posiłki/Napoje

  • Zwierzęta domowe

Lokalizacja

    Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora ma widok na górę i oferuje restaurację a la carte. Church of the Assumption of Virgin Mary jest w prawie 6 km, a Liznjekova house jest prawie 15 min jazdy od hotelu.

    W pobliżu od tego hotelu leży Ruska kaplica na przełęczy Vršič, znane miejsce kultu. Prawie 20 min autem od wygodnego obiektu noclegowego znajduje się Planica Nordic Centre. Goście znajdą przystanek autobusowy Koca na Gozdu w 50 metrach od Planinska Koca Na Gozdu.

    Są one wyposażone w prywatne łazienki.

    Wygodny hotel oferuje kontynentalne śniadanie przygotowywane codziennie. Można wybrać się do restauracji Koca NA Gozdu na śniadanie i zjeść dania kuchni lokalnej.

    Opinia recenzenta

    Planinska Koca Na Gozdu to miejsce, które zachwyca swoją niezwykłą lokalizacją w sercu gór. Idealne dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, oferuje trasy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych wędrowców. Obsługa jest niezwykle życzliwa i gotowa do pomocy, co w połączeniu z pysznie zróżnicowanymi posiłkami w restauracji sprawia, że pobyt staje się prawdziwą przyjemnością. Możliwość korzystania z bezpłatnego Wi-Fi w przestrzeniach publicznych oraz przechowalni sprzętu sportowego to doskonałe udogodnienia dla rodzin i aktywnych turystów.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 21:00
    Wyjazd: od 07:00 do 10:00
    • Zakwaterowanie dzieci i dodatkowe łóżka
    • W pokoju nie ma dodatkowych łóżek.
    • W pokoju nie ma łóżeczek niemowlęcych.

    Opcje pokoi w Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora

    Są one wyposażone w prywatne łazienki.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Pokój zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie
    Private Bathroom Quadruple Room

    Wielkość: 20 m²

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +
    Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Toalety zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie
    Pokój trzyosobowy

    Wielkość: 18 m²

    Typ łóżka: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Więcej informacji +
    Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Pokój zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie
    Family Private Bathroom Room

    Wielkość: 24 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Łóżka zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Łóżka zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Wyposażenia zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Pokój zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Wyposażenia zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Łóżka zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Pokój zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zlewozmywaki zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie
    Pokój czteroosobowy

    Wielkość: 16 m²

    Typ łóżka: 4 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Wyposażenia zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zlewozmywaki zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie
    Pokój rodzinny

    Wielkość: 21 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Łóżka zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Toalety zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Pokój zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora Zewnętrze zdjęcie
    Pokój czteroosobowy

    Wielkość: 20 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy Hotel Planinska Koca Na Gozdu akceptuje zwierzęta?
      Goście zatrzymujący się w Hotel Planinska Koca Na Gozdu mogą zabrać ze sobą swoje zwierzęta.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Hotel Planinska Koca Na Gozdu Kranjska Gora